دوشنبه, ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۰۶:۵۳
آخرین اخبار۱۴۰۰-۰۶-۱۴ ۱۰:۳۹:۰۰

زاکانی:

می‌خواهیم نوکری مردم را انجام دهیم/ تهران الگوی جهان اسلام می‌شود

شهردار جدید تهران با اشاره به اینکه مفتخریم انقلابی و پیرو امام و شهدا هستیم، گفت: می‌خواهیم در سایه رهبری نوکری مردم را انجام دهیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جریان،علیرضا زاکانی شهردار جدید تهران در صحن امروز شورای شهر حضور یافت و درباره برنامه‌های خود به اعضای شورای ششم توضیحاتی ارائه داد.

زاکانی اظهار داشت: امیدوارم همه ملت‌های جهان از پاندمی کرونا عبور کنند وزندگی در شرایط طبیعی ایجاد شود.

شهردار تهران ضمن یاد و نام شهدای انقلاب اسلامی گفت: از اعضای شورای ششم که به بنده اعتماد کردند تشکر می‌کنم و از علیرضا جاوید هم که حدود 4 هفته مسؤولیت شهرداری را بر عهده گرفت و با آرامش و با توجه به مصالح شهر برنامه‌ها سپری شد، قدردانی می‌کنم.

وی با اشاره به حدیثی از امام صادق (ع) که بیان داشتند زینت ما باشید و مایه سرافکندگی نباشید گفت: ان‌شاءالله همه در سایه ولایت الهی این مسیر را دنبال کنیم.

زاکانی گفت: ما در شهرداری به‌عنوان بخش کوچکی از همه خادمین شهرداری که بیش از 90 هزار نفر هستند، تعهد ویژه نسبت به شهروندان خواهیم داشت.

شهردار تهران گفت: شهرداری 90 هزار نفر نیرو به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم دارد که 58 هزار نفر جزو پرسنل مستقیم و حدود 35 هزار نفر کسانی هستند که از طریق شرکت‌های خدمت‌رسانی فعالیت می‌کنند.

زاکانی بابیان اینکه دقت در آبادی مادی و معنوی و تحول در کالبد جسم شهردار در نظر داریم، گفت: شرایط باید به صورتی پیش رود که تهران را به‌عنوان الگویی برای جهان اسلام بسازیم.

وی با اشاره به اینکه ما خود را متعهد به خانواده بزرگ شهرداری می‌دانیم، گفت: مفتخریم که انقلابی و پیرو امام و شهدا هستیم و در سایه حضور رهبری می‌خواهیم نوکری مردم را بکنیم.

انتهای پیام/ جریان نیوز

اشتراک گذاری :
نظرات