دوشنبه, ۲۷ دی ۱۴۰۰ ۰۴:۵۲۱۴۰۰-۰۹-۱۴ ۱۰:۱۷:۰۰

مراسمی با ۷۲۰۰ عروس و داماد+عکس

۷۲۰۰ عروس و داماد یمنی با حمایت هیئت زکات دولت نجات ملی صنعا به خانه بخت رفتند. رهبر انصارالله گفته که علیرغم توطئه‎های دشمن، مسیر زندگی ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جریان، کانال تلگرامی مطالعات یمن نوشت: ۷۲۰۰ عروس و داماد یمنی با حمایت هیئت زکات دولت نجات ملی صنعا به خانه بخت رفتند. رهبر انصارالله گفته که علیرغم توطئههای دشمن، مسیر زندگی ادامه دارد.

این مراسم با حمایت هیئت زکات دولت نجات ملی صنعا زندگی خود را شروع و پس از سخنرانی سید عبدالملک الحوثی، رهبر انصارالله یمن به خانه بخت رفتند.

سید عبدالملک الحوثی در سخنرانی خود به مناسبت ازدواج جوانان یمن تاکید کرد که این کشور با توطئه‌های دشمنان مقابله خواهد کرد و علیرغم این دشمنیها، مسیر زندگی ادامه دارد.

رهبر انصارالله ادامه داد: ملت یمن با وجود سختیها، مشکلات، تحریم و شرایط اقتصادی دشوار اما همچنان به مسیر زندگی خود ادامه می‌دهند.دشمنان یمن سعی کردند مظاهر زندگی را در این کشور با قتل، قحطی، تحریم و جنگ نرم از بین ببرند تا جوانان آن را فاسد کنند.

 سید عبدالملک الحوثی در پایان کلام خود تاکید کرد: ما امروز پیام استواری در برابر دشمنان و مقابله با تمامی مشکلاتی را می فرستیم و در مقابل تمام توطئههای دشمنان، ایستادهایم.

انتهای پیام/ جریان نیوز

اشتراک گذاری :
نظرات