دوشنبه, ۲۷ دی ۱۴۰۰ ۰۴:۲۰۱۴۰۰-۰۹-۱۴ ۱۶:۴۵:۰۰

معرفی کارگزار پرسپولیس با قراردادی ۶۳۰ میلیاردی

شرکت ورزشی فرهنگی پرسپولیس با شرکت ایده پویان ماژ، قراردادی سه ساله بست و این شرکت از این پس به عنوان کارگزار رسمی باشگاه پرسپولیس معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جریان، به نقل از باشگاه پرسپولیس، این باشگاه بعد از برگزاری مزایده که منجر به نتیجه نشد و انجام مراحل قانونی ترک تشریفات، مذاکرات خود را با شرکت‌های مختلفی آغاز کرد که در نهایت توافق نهایی با شرکت ایده پویان ماژ حاصل شد و قرارداد کارگزاری با این شرکت به عنوان شرکت برگزیده منعقد گردید.

سید مجید صدری، رئیس هیأت مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس و سعید بهنام مدیر عامل شرکت ایده پویان ماژ صبح امروز (یکشنبه) نسبت به امضای قرارداد و تبادل اسناد به عنوان آغاز رسمی این فعالیت و همکاری اقدام کردند.

ارزش کلی این قرارداد برای سال اول بالغ بر ۶۳۰ میلیارد تومان خواهد بود که در چند بخش دیده شده است.

بنابر اعلام سید مجید صدری در جریان کنفرانس خبری و رونمایی از کارگزار که به صورت زنده از شبکه‌های اجتماعی باشگاه پخش شد، ارزش کف این قرارداد برای بخش شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات روی پیراهن و فضای مجازی بالغ بر ۲۲۰ میلیارد تومان، در بخش تبلیغات محیطی در بازی‌های خانگی با توجه به تعداد بازی‌های باقیمانده ۱۱۰ میلیارد تومان و برای حق پخش تلویزیونی در صورت توافق و فراهم شدن مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان خواهد بود.

این قرارداد برای مدت سه سال تنظیم شد و حداقل افزایش عدد کف در هر سال برای تمام بخش‌ها ۲۰ درصد خواهد بود.

انتهای پیام/ جریان نیوز

اشتراک گذاری :
نظرات