دوشنبه, ۰۶ تیر ۱۴۰۱ ۱۳:۵۲
آخرین اخبار۱۴۰۱-۰۱-۱۶ ۱۵:۴۰:۰۰

حرف‌های تلخ بهاره افشاری درباره مرگ حسن جوهرچی

بیش از پنج سال از مرگ حسن جوهرچی، بازیگر سینما و تلویزیون می‌گذرد و حالا بهاره افشاری، هم‌بازی او در سریال او یک فرشته بود، حرف‌های تازه‌ای از روزهای پایانی زندگی این بازیگر مطرح کرده است.

به گزارش پایگاه خبری جریان، بیش از پنج سال از مرگ حسن جوهرچی، بازیگر سینما و تلویزیون می‌گذرد و حالا بهاره افشاری، هم‌بازی او در سریال او یک فرشته بود، حرف‌های تازه‌ای از روزهای پایانی زندگی این بازیگر مطرح کرده است.

حسن جوهرچی

هم‌زمان با بازپخش او یک فرشته بود از شبکه آی فیلم، «بهاره افشاری» بازیگر این سریال در استوری صفحه اینستاگرام خود واکنش نشان داد و گفت فکر نمی‌کرده روزی برسد که قادر به دیدن حتی یک سکانس از کار محبوبش نباشد. او نوشت:

«من هنوز رفتن حسن عزیزم رو باور ندارم، فکر نمی‌کردم روزی برسه که حتی یک سکانس از کار محبوبم رو نتونم ببینم.

بعد از این همه مدت نمی‌تونم سریال رو ببینم چون ۱۰ روز قبل از فوت به رسم رفاقت چندین ساله‌ام و خبردار بودن از مریض‌احوال بودنش زنگ زدم که حالش رو بپرسم. گفت حال خوبی ندارم و تقریباً مطمئنم ۵۰ سالگی‌ام رو نمی‌بینم!

گفت بیا منو ببین شاید یک هفته دیگه نباشم، از عشقش به بچه‌هاش گفت. از رابطه عاشقانه‌اش و از کارهایی که دوست داشته انجام بده و نشده که بشه. از تنهایی عمیق آدمیزاد گفت. گفت: زود بیا من ۱۰ روز دیگه نمی‌مونما! لعنت به لحنی که هیچ‌وقت نذاشت بفهمم چقدر واقعی حرف زدی. حسن دقیقاً ۱۰ روز بعد فوت کرد و من موندم و یک‌عمر حسرت ندیدن رفیقم.»

بهاره افشاری

بهاره افشاری

انتهای پیام/ جریان نیوز

اشتراک گذاری :
نظرات