دوشنبه, ۰۶ تیر ۱۴۰۱ ۱۳:۱۷
آخرین اخبار۱۴۰۱-۰۲-۰۹ ۱۷:۴۸:۰۰

«الیاس نادران» نامزد انتخابات ریاست مجلس یازدهم می‌شود؟

یکی دو روزی است که در برخی پایگاه‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی گفته می‌شود که الیاس نادران در یک جمع خصوصی از عزم خود برای کاندیداتوری ریاست مجلس در اجلاسیه سوم مجلس یازدهم خبر داده و اعلام کرده که حتی اگر یک رأی بیاورد تا پایان در میدان رقابت‌ها باقی می‌ماند!

به گزارش پایگاه خبری جریان، یکی دو روزی است که در برخی پایگاه‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی گفته می‌شود که الیاس نادران در یک جمع خصوصی از عزم خود برای کاندیداتوری ریاست مجلس در اجلاسیه سوم مجلس یازدهم خبر داده و اعلام کرده که حتی اگر یک رأی بیاورد تا پایان در میدان رقابت‌ها باقی می‌ماند!

گفتنی است انتخابات اجلاسیه سوم مجلس یازدهم خردادماه آینده در حالی برگزار خواهد شد که برخی تحلیلگران بر این باورند که حواشی به وجود آمده طی ماه‌های اخیر می‌تواند برای رئیس کنونی مجلس انقلابی یازدهم دردسرآفرین باشد.

نادران قالیباف

عبدالرضا داوری، یکی از نزدیکان محمود احمدی‌نژاد طی رشته توییتی در حساب شخصی خود در توییتر نوشت:

«خبر ساده بود؛ الیاس نادران، برای کرسی ریاست مجلس یازدهم کاندیدا شد؛ آن‌هم درست یک هفته پس‌ازآنکه #وحید_اشتری، شریک مرتضی کیا، داماد الیاس نادران با هشتگ #سیسمونی_گیت حملاتش به قالیباف را آغاز کرد.

شراکت وحید اشتری و مرتضی کیا، داماد الیاس نادران دقیقاً در همان مکانی انجام می‌شود که داماد نادران، پنج سال قبل، یک مدرسه غیرانتفاعی به نام شرف‌الدین را در همان مکان تأسیس کرده است. اینکه ماهیت این موسسه و خیریه همنامش چیست و چه می‌کنند بماند برای بعد.

سابقه تخریب‌های هدفمند باند الیاس نادران فقط به فتح کرسی ریاست مجلس محدود نیست؛ قبلاً هم عباس نادران، پسر الیاس نادران که با شریک وحید اشتری، یعنی مرتضی کیا یک موسسه سینمایی دارند، تخریب مهرداد بذرپاش را کلید زد وقتی نتوانست بذرپاش را در موسسه توسکا برای حمایت از فیلمش قانع کند.

تخریب قالیباف و بذرپاش فقط بخشی از باج‌خواهی تیم نادران با عاملیت وحید اشتری است؛ در رأی اعتماد به کابینه رئیسی، چون جواد اوجی درباره صندوق بازنشستگی نفت به الیاس نادران باج نداد، این بار نادران شخصاً به صحنه آمد و اتهاماتی کذب را به اوجی نسبت داد که همان‌جا علت باج خواهیش فاش شد

ماجراهای قدرت‌طلبی و باج‌خواهی عدالت‌خواهان جعلی و پدرخوانده‌های به‌ظاهر انقلابی و دلواپسشان که مقصدی جز رسیدن به قله‌های قدرت و ثروت ندارند، قصه‌ای پر غصه است که فعلاً به همین بسنده می‌کنم و شاید اگر عمری و حوصله‌ای بود در یک جزوه موسع، پشت‌صحنه‌های این جریان را خواهم گشود.»

انتهای پیام/ جریان نیوز

اشتراک گذاری :
نظرات