دوشنبه, ۰۶ تیر ۱۴۰۱ ۱۳:۱۴
آخرین اخبار۱۴۰۱-۰۳-۰۱ ۱۰:۵۶:۰۰

دادستان ایلام: در حادثه تیراندازی اداره اموال بنیاد مستضعفان، گروگان‌گیری در کار نبود/ او پس از مواجه‌شدن با درب بسته اتاق، نارنجک را به داخل اتاق مدیر هدایت کرده بود/ متهم با کلاشینکف به سمت کارکنان شلیک کرده بود/ دلایل این تیراندازی اختلافات شخصی بوده

به گزارش پایگاه خبری جریان، «عبدالوهاب بخشنده» دادستان ایلام گفت: در حادثه اداره کل اموال و املاک بنیاد مستضعفان ایلام ضارب پس از حضور در طبقه دوم سراغ مدیر را گرفته اما با درب بسته مواجه شده بود.

بخشنده افزود: پس‌ازآنکه ضارب از باز شدن اتاق مدیرکل ناامید شده بود ضمن شکستن بخشی از درب اتاق، نارنجک را به داخل اتاق مدیر هدایت کرد که مدیر و یک خانم که به اتاق وی پناه برده بود مصدوم شدند.

وی بیان کرد: ضارب با این تصور که مدیر را کشته است اقدام به تیراندازی با کلاشنیکف به سمت کارکنان کرد که سه نفر از این کارکنان در محل حادثه و دو نفر در بیمارستان جان باختند.

دادستان ایلام با بیان اینکه «حقوق کارکنان به‌موقع پرداخت شده و دلایل این تیراندازی اختلافات شخصی بوده است.» گفت: در بررسی سوابق محکومیت ضارب دو مورد محکومیت وجود دارد که البته با توجه به مرور زمان محکومیت کیفری مؤثر‌ محسوب نمی‌شوند.

انتهای پیام/ جریان نیوز

اشتراک گذاری :
نظرات