دوشنبه, ۰۶ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۲۰
آخرین اخبار۱۴۰۱-۰۳-۰۳ ۱۲:۴۴:۰۰

دادستان اهواز: حسین عبدالباقی، مالک و پیمانکار اصلی ساختمان «متروپل» آبادان در حادثه ریزش ساختمان فوت کرده است/۱۰ نفر شامل شهردار فعلی آبادان و دو شهردار سابق و تعدادی از کارکنان شهرداری بازداشت شده‌اند

به گزارش پایگاه خبری جریان، «صادق جعفری چگنی» دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان در مورد جزییات ریزش ساختمان ۱۰ طبقه اداری -تجاری متروپل آبادان گفت: بازداشت‌شدگان این حادثه ۱۰ نفر شامل شهردار فعلی آبادان و دو شهردار سابق و نیز تعدادی از کارکنان شهرداری و ناظران این پروژه هستند و در جهت برخورد با سایر متخلفان، دستور بازداشت تعداد دیگری نیز صادر شده است.

دادستان اهواز اظهار داشت: مالک و پیمانکار اصلی ساختمان که از متهمان بوده و دستور بازداشت وی نیز صادر شده بود و در جریان ریزش ساختمان در محل حضور داشت در جریان این حادثه جان خود را از دست داد.

جعفری چگنی بیان کرد: همه اجساد جهت تعیین هویت، به پزشکی قانونی منتقل شده‌اند.

وی گفت: با دستور دادستان کل کشور مبنی بر نظارت مستقیم بر موضوع، بلافاصله در محل حاضر و اکنون به همراه دادستان شهرستان آبادان در محل حاضر هستیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان در گفتگو با میزان، اضافه کرد: عملیات آواربرداری از ساختمان ادامه دارد و امنیت عمومی جهت حفاظت از اموال مردم در محل و فروشگاه‌های اطراف تأمین‌شده است.

 

 

انتهای پیام/ جریان نیوز

اشتراک گذاری :
نظرات