شنبه, ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ۱۵:۵۵
آخرین اخبار۱۴۰۱-۰۳-۳۱ ۱۰:۴۱:۵۸

حوادث/ پسر جوان به خاطر دختر موردعلاقه‌اش، قاتل شد

به گزارش پایگاه خبری جریان، روزنامه ایران در صفحه حوادث خود نوشت:

بامداد ۲۱ خرداد امسال خبر یک درگیری جمعی که منجر به قتل پسری ۲۲ ساله در منطقه حیدرآباد کرج شده بود، به مرکز پیام پلیس آگاهی اعلام شد و بلافاصله کارآگاهان اداره جرائم جنایی و تشخیص هویت در محل حادثه حضور یافتند.

کارآگاهان در تحقیقات محلی دریافتند که چند پسر ۲۰ تا ۲۵ ساله به دلیل نامشخصی با یکدیگر درگیر شده‌اند و در این نزاع یکی از پسرها براثر ضربه چاقو مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان جان باخته است.

در نخستین گام، بازپرس دادسرای جنایی البرز دستور داد جسد پسر جوان به پزشکی قانونی منتقل شود.

بلافاصله اقدامات اطلاعاتی- پلیسی کارآگاهان آغاز شد و در کمتر از ۲۴ ساعت 3 نفر از عوامل اصلی درگیری دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

در تحقیقات تکمیلی یکی از متهمان لب به اعتراف گشود و به قتل پسر جوان با چاقو اعتراف کرد.

این متهم درباره انگیزه‌اش به کارآگاهان گفت: من به دختر جوانی در محله‌مان علاقه داشتم و مدتی هم با او در ارتباط بودم اما بعد از مدتی متوجه شدم که یکی از پسران محل به او پیشنهاد دوستی داده و چند بار مزاحمش شده است که از شنیدن این موضوع خیلی عصبانی شدم و با چند نفر از دوستانم به مقابل خانه آن پسر رفتیم و بعد از تهدید و درگیری لفظی با چاقویی که همراه داشتم ضربه‌ای به گردنش زدم.

من قصد کشتن او را نداشتم و اصلاً فکر نمی‌کردم این ضربه باعث مرگش می‌شود فقط می‌خواستم تهدیدش کنم که دست از سر آن دختر بردارد اما وقتی خونین و زخمی روی زمین افتاد از ترس فرار کردم و می‌خواستم از کشور خارج شوم که از سوی پلیس دستگیر شدم. الآن هم خیلی پشیمانم، چون به خاطر یک موضوع ساده هم جان او را گرفتم و هم زندگی خودم را نابود کردم.

انتهای پیام/ جریان نیوز

اشتراک گذاری :
نظرات