شنبه, ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ۱۶:۴۹
آخرین اخبار۱۴۰۱-۰۴-۰۶ ۱۰:۱۸:۰۰

املاک دولتی را گزارش کنید ۵۰ میلیون تومان جایزه بگیرید

 

ذبیح‌الله سلمانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و پشتیبانی وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: کسانی که املاک و اموال مغفول‌مانده دولتی را گزارش کنند تا سقف ۵۰ میلیون تومان جایزه می‌گیرند.

 به گزارش پایگاه خبری جریان به نقل از ایسنا، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و پشتیبانی وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: کسانی که املاک و اموال مغفول‌مانده دولتی را گزارش کنند تا سقف ۵۰ میلیون تومان جایزه می‌گیرند.

ذبیح‌الله سلمانی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گلستان در گفتگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: افرادی که املاک و دارایی‌های دولت که ما در جریان آن نیستیم را شناسایی و به ما گزارش کنند ۵۰ میلیون تومان پاداش می‌گیرند.

وی اضافه کرد: پس‌ازآنکه گزارش‌های مردمی به دست ما رسید بررسی‌های لازم را انجام می‌دهیم و اگر مشخص شود مورد معرفی‌شده متعلق به دولت بوده و ما از آن بی‌اطلاع بودیم تا سقف ۵۰ میلیون تومان پاداش به آن فرد تعلق می‌گیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و پشتیبانی وزیر امور اقتصادی و دارایی تأکید کرد: این مسئله مکانیسم‌ها و کمیته‌هایی دارد که موارد معرفی‌شده در کمیته موردنظر موردبررسی و رصد قرار می‌گیرد، در اوایل هفته جاری این کمیته برگزار شد و هفت مورد از املاک و ساختمان‌های دولتی با متراژ بالا شناسایی شدند که پاداش آن پس از هویت سنجی اعطاء خواهد شد.

سلمانی در بخش دیگر با اشاره به شیوه پرداخت یارانه‌ها، تأکید کرد: تا زمانی که کارت الکترونیکی پرداخت یارانه شکل بگیرد، پرداخت یارانه به‌صورت نقدی ادامه دارد.

 

 گفتنی است؛ در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اقتصادی و دارایی گلستان، روح‌الله صلبی به‌عنوان مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی گلستان معرفی شد و از زحمات داود طبرسا تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای پیام/ جریان نیوز

اشتراک گذاری :
نظرات