شنبه, ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ۱۶:۱۴
آخرین اخبار۱۴۰۱-۰۴-۰۵ ۱۳:۵۴:۰۰

واکنش دادستان کل کشور به ماجرای تجمع نوجوانان در شیراز؛

برای نظام زیبنده نیست که چنین اتفاقاتی را شاهد باشیم/ مدتی پیش زنی در یکی از خیابان‌ها برهنه حرکت کرده بود؛ پس از دستگیری مشخص شد در قالب دریافت پول از خارج از کشور دست به چنین اقدامی زده

دادستان کل کشور با اشاره به تجمع برخی از تجمع نوجوانان در شیراز گفت: باید برنامه‌های فرهنگی قبل از اقدامات قضایی انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری جریان، «حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدجعفر منتظری» در صحن امروز شورای شهر پس از استماع سؤالات اعضای شورای شهر تهران با اشاره به موضوع تجمع نوجوانان دختر و پسر در شیراز اظهار داشت: از این دختران نوجوان در قالب تجمع سوءاستفاده شده بود و برای نظام جمهوری اسلامی ایران با تعداد زیادی شهید و سرمایه‌گذاری‌های فرهنگی زیبنده نیست که چنین اتفاقاتی را شاهد باشیم.

وی با اشاره به اینکه برخی در خارج از کشور مانند آمریکا و استکبار مأموریت دارند تا چنین اقداماتی را انجام دهند و بابت این مسئله پول دریافت می‌کنند، گفت: مدتی پیش زنی در یکی از خیابان‌ها برهنه حرکت کرده بود و پس از دستگیری مشخص شد این فرد در قالب دریافت پول از خارج از کشور دست به چنین اقدامی زده است.

منتظری خاطرنشان کرد: برای پیشگیری از چنین موضوعاتی باید کار فرهنگی مشترک انجام شود و نباید این اقدامات فرهنگی را موکول به برخوردهای قضایی کرد.

وی افزود: برخی می‌گویند چرا با بدحجابی برخورد نمی‌کنید؛ نظر من این است که باید ابتدا کار فرهنگی انجام شود. دستگاه‌های مختلفی اعتبار و بودجه برای کار فرهنگی دارند و ما نباید در کار دستگاه‌های دیگر ورود کنیم. از اعضای شورای شهر تهران به‌عنوان نمایندگان مردم درخواست دارم که این موضوعات فرهنگی را در دستور کار قرار دهند.

انتهای پیام/ جریان نیوز

اشتراک گذاری :
نظرات