جمعه, ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ ۱۶:۲۶
آخرین اخبار۱۴۰۱-۰۲-۱۲ ۱۴:۴۱:۴۷

ترافیک سنگین تمامی جاده‌های اصلی مازندران

در آستانه عید سعید فطر و افزایش حجم سفرهای درون شهری، هر سه محور ورودی به مازندران هم اکنون شاهد ترافیک سنگین خودرویی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جریان به نقل از مرکز مدیریت راه‌های کشور، وضعیت ترافیک خودرویی در جاده های کندوان ،  هراز و فیروزکوه به سمت مازندران در زمان حاضر سنگین است و با گذشت زمان بر حجم خودروها اضافه می شود.

روابط عمومی مرکز مدیریت راه های کشور همچنین از تداوم ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در محور چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی خبر داد و گفت که در مسیر جنوب به شمال جاده چالوس حدفاصل درده تا پیچ سرهنگ و کندوان تا سیاه بیشه ترافیک خودرو سنگین گزارش شده است.

وضعیت تردد خودرویی در آزاد راه تهران - شمال محدوده های تونل شماره ۱۲ و تونل شماره ۱۶ و حدفاصل تونل شماره ۱۷ نیز تا انتهای مسیر سنگین است و در محور هراز نیز مسیر جنوب به شمال محدوده مشا ، حدفاصل پلور تا زیارباغ و محدوده های بایجان و سه راهی چلاو، ترافیک خودرو سنگین گزارش شده است.

در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده های دماوند ، پل سفید و زیرآب نیز وضعیت ترافیک خودرویی سنگین عنوان شده است.

روابط عمومی مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد که محورهای چالوس ، فیروزکوه و آزاد راه های تهران - شمال هم اکنون با بارش باران و محور هراز فاقد هرگونه مداخلات جوی همراه است.

انتهای پیام/ جریان نیوز

اشتراک گذاری :
نظرات