دوشنبه, ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۳۱
آخرین اخبار۱۴۰۱-۰۲-۱۲ ۱۴:۵۱:۰۰

گمانه زنی رسانه ها؛

تکذیب ترور ناموفق بشار اسد/ جعل آرم شبکه المنار لبنان

برخی منابع خبری لبنان صبح امروز در خبری فوری و دروغین و با جعل آرم شبکه المنار لبنان از تلاش برای ترور بشار اسد قبل از ورود به مسجد الحسن برای اقامه نماز عید فطر خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جریان به نقل از ایسنا، منابع امنیتی سوری به جزئیات ترور نافرجام اسد اشاره‌ای نکردند اما از فیلم‌های منتشر شده از لحظه قبل از ورودش به مسجد و استقبالش از سوی شهروندان و در حین اقامه نماز عید سعید فطر در میان نمازگزاران مشخص می‌شود که وی در سلامت کامل به سر می‌برد.

همچنین، اسماء اسد، همسر رئیس جمهور سوریه اظهار داشت: نیروهای ما عاملان حمله ناجوانمردانه را در تمام مناطق سوریه تحت پیگرد قرار خواهند داد.

این در حالی است که ساعاتی بعد ایرنا نوشت: «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه امروز با حضور در مسجد الحسن در محله میدان دمشق نماز عید فطر را اقامه کرد.

همچنین سانا گزارش داد که اسد و مفتی کل سوریه و تعدادی از مسئولان دولتی و حزبی و شماری از اعضای مجلس و گروهی از علمای دینی سوریه با حضور جمعی از شهروندان این کشور، نماز عید سعید فطر را در دمشق به جا آوردند.

همزمان برخی منابع خبری لبنان صبح امروز در خبری فوری و دروغین و با جعل آرم شبکه المنار لبنان از تلاش برای ترور بشار اسد قبل از ورود به مسجد الحسن برای اقامه نماز عید فطر خبر دادند.

انتهای پیام/ جریان نیوز

اشتراک گذاری :
نظرات