دوشنبه, ۲۷ دی ۱۴۰۰ ۰۴:۵۳۱۴۰۰-۱۰-۱۸ ۱۸:۵۷:۳۹

ادامه کاهش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه | سکه امامی ۱۳۲ هزار تومان ارزان شد | جدیدترین نرخ‌ طلا و سکه در ۱۸ دی ۱۴۰۰

قیمت هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز به ۱۲ میلیون و ۷۲۷ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به آخرین روزکاری هفته گذشته ۱۳۲ هزار تومان کاهش یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جریان، امروز شنبه ( ۱۸ دی ۱۴۰۰) در حدود ساعت ۱۳ و ۴۰ هر قطعه سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید (امامی) به ۱۲ میلیون و  ۷۲۷ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته(چهارشنبه ۱۵ دی ) ۱۳۲ هزار تومان کاهش یافت.

اما امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۱۲ میلیون و ۲۴۸ هزار تومان معامله شد که نسبت به روزکاری گذشته ۱۵۳ هزار تومان کاهش قیمت داشت.

نیم‌سکه بهار آزادی نیز با قیمت ۶ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز کاری گذشته ۲۰ هزار تومان ارزان شد.

ربع‌سکه بهارآزادی نیز امروز با قیمت ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روزکاری گذشته ۳۰ هزار تومان کمتر شد.

قیمت هر سکه یک گرمی نیز به ۲ میلیون و ۲۸۳ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۷ هزار تومان  ارزان تر شد.

قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار نیز به یک میلیون و ۲۳۹ هزار و  ۳۰۰ تومان رسید که نسبت به روز کاری گذشته ۲۲ هزار و ۲۰۰ تومان کاهش یافت.

امروز قیمت اونس جهانی طلا نیز ۱۷۹۶ دلار اعلام شد.

انتهای پیام/ جریان نیوز

اشتراک گذاری :
نظرات