دوشنبه, ۰۶ تیر ۱۴۰۱ ۱۳:۳۷
آخرین اخبار۱۴۰۱-۰۳-۲۸ ۰۹:۴۴:۰۰

توضیحات سپاه درباره دستگیری «ادمین» های سه کانال تلگرامی

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از اقدام سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات این نهاد در دستگیری ادمین های سه کانال تلگرامی نیمه محرمانه، سرائر و سایه نویس به اتهام انتشار اسناد طبقه‌بندی‌شده و تشویش اذهان عمومی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جریان به نقل از سپاه نیوز؛ متن این اطلاعیه به این شرح است:

 «بسم‌الله الرحمن الرحیم

به استحضار ملت شریف، قهرمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی می‌رساند:

با یاری خداوند متعال و مجموعه اقدامات فنی و اطلاعاتی چندماهه سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ادمین های (مدیران) کانال‌های «نیمه محرمانه»، «سرائر» و «سایه نویس» به اتهام انتشار اسناد طبقه‌بندی‌شده و تشویش اذهان عمومی دستگیر شدند.

افراد بازداشت‌شده درصدد بودند با انتشار اسناد طبقه‌بندی‌شده، اعتماد بخشی از مخاطبین را جلب کرده و سپس با انتشار اخبار گزینشی و کذب، در میان مسئولین کشور ایجاد شکاف و اختلاف نمایند.

دستگیرشدگان سه نفر هستند که در مدت فعالیت خود، با سوءاستفاده از خلأ قانونی موجود در مدیریت فضای مجازی کشور و از بستر پیام‌رسان تلگرام، اقدامات مذکور را دنبال می‌کردند.

در پایان، ضمن درخواست از اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی جهت پرهیز از هرگونه گمانه‌زنی پیرامون این پرونده، تأکید می‌شود اخبار تکمیلی متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.»

انتهای پیام/ جریان نیوز

اشتراک گذاری :
نظرات