دوشنبه, ۰۶ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۴۲
آخرین اخبار۱۴۰۱-۰۴-۰۱ ۱۰:۳۵:۴۶

مهدی طائب: ارز ۴۲۰۰ تومانی مواد مخدری بود که دولت قبل به مملکت ما تزریق کرده بود/ آنچه در کف بازار می‌بینید اثر ترک اعتیاد است که اگر جامعه ۸ ماه این درد را تحمل کند نتیجه و ثمرات آن را خواهد دید

رئیس قرارگاه عمار گفت: ارز ۴۲۰۰ تومانی مواد مخدری بود که دولت قبل به مملکت ما تزریق کرده بود اما آیت‌الله رئیسی درصدد اصلاح این روند برآمد و همه باید در این مسیر به ایشان و دولت کمک کنند.

به گزارش پایگاه خبری جریان به نقل از رسا، مهدی طائب رئیس قرارگاه عمار سه‌شنبه در همایش بزرگداشت روز بسیج اساتید که در سالن بیداری اسلامی جامعه الزهرا (س) برگزار شد، گفت: امروز بالاترین تکلیف همه آحاد جامعه خصوصاً نخبگان حوزوی و دانشگاهی جهاد تبیین و همراه کردن مردم با انقلاب اسلامی است.

مسئول قرارگاه عمار با بیان اینکه دشمن در عرصه نظامی و جنگ روی زمین دست‌ها را به نشانه تسلیم بالابرده است، خاطرنشان کرد: دشمنان نظام اسلامی به ذهن ما امید بسته‌اند که به ملت ما واژه نمی‌توانیم و نمی‌شود را تفهیم کنند، دشمن اگر ذهن ما را تسخیر کند به پیروی خواهد رسید.

وی با بیان اینکه ایران در کنار هر کشوری بایستد، قطعاً پیروزی با آن‌ها خواهد بود، عنوان کرد: امروز همه می‌دانند امنیت منطقه با ایران است و کوچک‌ترین حرکتی با شدیدترین پاسخ‌ها روبه‌رو خواهد بود و دنیا این را متوجه شده‌اند که پیروزی جبهه مقاومت به دلیل ایستادن و ایستادگی ایران در کنار آن‌ها است.

وی تأکید بر اینکه سرود سلام فرمانده ادله‌ای برای توجه مردم به ظهور امام زمان (عج) است، ابراز کرد: پرچم‌دار این ظهور جمهوری اسلامی است و دشمن همه تلاشش را به کار بسته که بگوید شما نمی‌توانید و دست از فعالیت بکشید.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین طائب با اشاره به جراحی بزرگ اقتصادی دولت رئیسی تصریح کرد: ارز ۴۲۰۰ تومانی مواد مخدری بود که دولت قبل به مملکت ما تزریق کرده بود اما آیت‌الله رئیسی درصدد اصلاح این روند برآمد و همه باید در این مسیر به ایشان و دولت کمک کنند.

وی ادامه داد: آنچه در کف بازار می‌بینید اثر ترک اعتیاد است که اگر جامعه ۸ ماه این درد را تحمل کند نتیجه و ثمرات آن را خواهد دید.

رئیس قرارگاه عمار راحت‌ترین، تنبل‌ترین و کشنده‌ترین درآمد برای ایران را درآمد نفتی برشمرد و اظهار کرد: ارز ۴۲۰۰ تومانی همه‌چیز را به تعطیلی می‌کشاند و به میزان تعطیلی تولیدات درآمد ارزی ما سیر نزولی پیدا می‌کرد و از آن‌سو نیازهای ارزی ما بالاتر می‌رفت و نهایتاً باید ارز ۴۲۰۰ بیشتری تزریق می‌کردند که با این رویه تقریباً به تعطیلی تولید رسیده بودیم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین طائب با اشاره به اینکه آقای رئیسی آبروی خود را به میدان آورده است، تصریح کرد: این مسیر سخت است اما راهی به‌جز این مسیر نداریم.

وی با تأکید بر اینکه مردم ما دقیقاً مخالف مردم کوفه هستند، خاطرنشان کرد: اگرچه لسان مردم گاهی تندوتیز و بر ضد دولت می‌باشد اما در هنگامه نیاز در یک ۲۲ بهمن به میدان آمده و از خون شهدا و نظام اسلامی تمام‌قد به دفاع می‌ایستند لذا باید به مردم آگاهی و بصیرت داد.

انتهای پیام/ جریان نیوز

اشتراک گذاری :
نظرات