دوشنبه, ۰۶ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۴۸
آخرین اخبار۱۴۰۱-۰۴-۰۱ ۱۳:۳۵:۳۸

بهادری جهرمی: ۶.۵ میلیون تن جوجه یک‌روزه میان روستائیان توزیع شد/ وزارت جهاد دنبال واکسیناسیون این جوجه‌ها است

سخنگوی دولت گفت: در راستای حادثه تلخ کشته شدن جوجه‌های یک‌روزه، ۶.۵ میلیون تن جوجه یک‌روزه میان روستاییان عزیز به‌رایگان توزیع شده و وزارت جهاد دنبال واکسیناسیون این جوجه‌ها است.

به گزارش پایگاه خبری جریان به نقل از مهر، «علی بهادری جهرمی» سخنگوی دولت صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در رابطه با مصوبات امروز هیئت‌وزیران اظهار کرد: دو لایحه مربوط به موضوع قیر و یک لایحه مربوط به کاهش ورودی از چهار درصد به یک درصد در هیئت دولت به تصویب رسید.

وی مطابق با گزارش وزیر جهاد در خصوص میزان خرید گندم از کشاورزان عنوان کرد: تاکنون بیش از ۳.۵ میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری شده است و در راستای حادثه تلخ کشته شدن جوجه‌های یک‌روزه، ۶.۵ میلیون تن جوجه یک‌روزه میان روستاییان عزیز به‌رایگان توزیع شده و وزارت جهاد دنبال واکسیناسیون این جوجه‌ها است.

سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: در رابطه با تهاتر شرکت‌های خصوصی و شرکت‌های دولتی اصلاحی صورت گرفت تا امکان تهاتر در مالیات‌ها و تسویه بدهی‌های شرکت‌های دولت به بخش خصوصی وجود داشته باشد.

بهادری جهرمی در خصوص اینکه برنامه دولت برای بهبود عملکرد و تقویت تیم فوتبال چیست؟ گفت: دولت با توجه به اولویتی که مردم برای تیم فوتبال قائل هستند از هیچ کمکی برای تقویت تیم فوتبال دریغ نمی‌کند و رئیس‌جمهور هم تأکید داشتند هر اقدام لازمی که برای پیروزی و موفقیت تیم ملی نیاز است، انجام شود و بازیکنان تیم ملی نباید هیچ دغدغه‌ای داشته باشند، تنها دغدغه آنها باید پیروزی و موفقیت در مسابقات باشد.

 وی در رابطه با زمان معرفی وزیر تعاون تصریح کرد: در خصوص این سؤال اطلاعی ندارم.

انتهای پیام/ جریان نیوز

اشتراک گذاری :
نظرات