شنبه, ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ۱۶:۳۳
آخرین اخبار۱۴۰۱-۰۵-۰۴ ۱۶:۱۱:۵۸

آخرین آمار کرونا در ایران، ۴ مرداد ۱۴۰۱: فوت ۴۱ نفر در شبانه‌روز گذشته/ شناسایی ۱۱۰۳۵ بیمار جدید کرونایی

از دیروز تا امروز چهارم مرداد ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، یک هزار و ۳۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ بستری شدند و مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به هفت میلیون و ۳۴۸ هزار و ۹۶۳ نفر رسید.

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ هزار و ۳۵ بیمار کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند و ۴۱ بیمار نیز در این بازه زمانی جان باختند.

به گزارش پایگاه خبری جریان، از دیروز تا امروز چهارم مرداد ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، یک هزار و ۳۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ بستری شدند و مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به هفت میلیون و ۳۴۸ هزار و ۹۶۳ نفر رسید.

مجموع جان‌باختگان این بیماری به ۱۴۱ هزار و ۷۵۸ نفر رسید و اکنون یک هزار و ۳۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

خوشبختانه تاکنون ۷ میلیون و ۷۴ هزار و ۹۹۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

تاکنون ۵۳ میلیون و ۷۴ هزار و ۵۱۰ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

تاکنون ۶۴ میلیون و ۷۶۰ هزار و ۱۸۷ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۱۲۵ هزار و ۲۰۸ نفر دُز دوم و ۲۹ میلیون و ۹۸۷ هزار و ۱۸۴ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق‌شده در کشور به ۱۵۲ میلیون و ۸۷۲ هزار و ۵۷۹ دُز رسید.

در شبانه‌روز گذشته ۱۱۰ هزار و ۶۶۷ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

اکنون ۵۷ شهرستان در وضعیت قرمز، ۸۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۹۹ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۰۶ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

انتهای پیام/ جریان نیوز

اشتراک گذاری :
نظرات