شنبه, ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ۱۶:۱۷
آخرین اخبار۱۴۰۱-۰۵-۱۲ ۱۳:۲۰:۰۰

توضیح وزیر ارتباطات درباره قطعی و کندی اینترنت:

روز دوشنبه یکی از حوضچه‌های مخابرات دچار آتش‌سوزی شده بود/ بسته اینترنت رایگان برای یک میلیون نفر فعال شد

عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات درباره کندی اینترنت در روز‌های گذشته گفت: عامل اصلی عدم رعایت اصول کاری و پدافند غیر عامل بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جریان، وزیر ارتباطات درباره کندی اینترنت در روز‌های گذشته گفت: روز دوشنبه یکی از حوضچه‌های مخابرات دچار آتش‌سوزی شده بود که ارتباط برخی مشترکین قطع شد و عامل اصلی نیز عدم رعایت اصول کاری و پدافند غیر عامل بود.

عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات در حاشیه نشست امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران، درباره کندی اینترنت در روز‌های گذشته، گفت: هفته اخیر دو حادثه داشتیم که یکی در مشهد بود که در اثر قصور پیمانکاران یکی از فیبر‌های نوری قطع شد و موجب قطعی ارتباط چند استان بود که برطرف شد؛ ما این موضوع را بررسی می‌کنیم تا با مقصرین احتمالی برخورد شود.

وی افزود: هم‌چنین روز دوشنبه یکی از حوضچه‌های مخابرات دچار آتش‌سوزی شده بود که ارتباط برخی مشترکین قطع شد و عامل اصلی نیز عدم رعایت اصول کاری و پدافند غیر عامل بود و ما موضوع را دنبال می‌کنیم تا دیگر شاهد چنین نباشیم. هم‌چنین اعلام کردیم که شرکت مخابرات باید ضرر و زیان مشتریان را جبران کند.

وزیر ارتباطات درباره اختصاص اینترنت رایگان به سه دهک جامعه، گفت: حدود یک میلیون نفر ثبت‌نام کردند و بسته ۴۰ گیگ برای آنان از ابتدای مردادماه فعال شده و تا پایان سال مهلت دارد و بسته‌ی تخصیص به آنان برای سال آینده نیز ۵۰ گیگ است.

انتهای پیام/ جریان نیوز

اشتراک گذاری :
نظرات