یکشنبه, ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۶:۰۷
آخرین اخبار۱۴۰۱-۰۵-۱۹ ۱۲:۱۰:۰۰

سردار فدوی: روند پُر کردن دست فلسطینیان را ادامه می‌دهیم

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سردار شهید سلیمانی دست فلسطینیان را پر کرد؛ این روند دائمی است و سپاه این راه را ادامه خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری جریان به نقل از صداوسیما، «سردار علی فدوی» جانشین فرمانده کل سپاه در تجمع ضد صهیونیستی میدان فلسطین تهران گفت: از روز اول نهضت اسلامی در سال ۴۲ امام خمینی (ره)، فلسطین را مهم‌ترین مسئله جهان اسلام اعلام کرد و بیش از ۵۵ سال است که شعار انقلاب اسلامی قرار گرفته است.

او ادامه داد: جبهه حق انقلاب اسلامی روبه‌جلوست؛ زیرا دستور خداوند را انجام می‌دهد. این جبهه اقدام ابتدایی می‌کند و برای جبهه باطل شرط مشخص می‌کند؛ جبهه باطل هم ناچار است شرط جبهه حق را بپذیرد.

سردار فدوی گفت: صهیونیست‌ها حتی نتوانستند در برابر جهاد اسلامی تاب بیاورند و شرط‌هایش را پذیرفتند.

جانشین فرمانده کل سپاه اضافه کرد: ما هرروز بر اساس وظیفه‌مان، باید توانمندی‌مان را بیشتر کنیم. در همه مجموعه‌های فلسطینی، عراقی، یمنی، سوری و... روند افزایش توانمندی دائمی است.

سردار فدوی گفت: سران کشورهای اسلامی که شکم‌هایتان از حرام پر شده، حتماً سرنوشت شما با آمریکایی‌ها گره خورده و رو به نابودی است. این سران نباید به کودک کش ها و جنایت‌کارها بپیوندند.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: جبهه حق انقلاب اسلامی در مرحله سوم است و حالا جبهه باطل یعنی آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها و دنباله‌روهایشان باید به دنبال بازدارندگی بروند.

او اضافه کرد: در سال‌های پس از پیروزی انقلاب، روند دائمی حرکت روبه‌جلوی جبهه حق توقف ندارد.

سردار فدوی گفت: با پر کردن دست دلدادگان انقلاب اسلامی، باعث می‌شویم آنها به‌صورت مستقل عمل کنند. جبهه باطل میلیاردها میلیارد در راه بی‌مصرفی که پیروزی در آن نبوده، خرج کرده و مردم کشورهایشان باید مطالبه کنند که چرا پول‌هایشان را در این مسیر هزینه کرده‌اند.

او تأکید کرد: هرکجا دلدادگان انقلاب اسلامی باشند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دست آن‌ها را پر می‌کند.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: رسانه‌های ما و دنیای اسلام مواظب باشند که جبهه باطل شک را در جبهه حق رواج ندهد.

او تأکید کرد: فلسطین تا زمان محو اسرائیل مسئله اول اسلام خواهد بود.

انتهای پیام/ جریان نیوز

اشتراک گذاری :
نظرات